Asimato İş Makinaları - Ekskavatör, Forklift, Transpalet

Asimato İş Makinaları

Asimato İş Makinaları Servisi Aydın.  Ekskavatör, Forklift, Transpalet, İstif Makinaları satılık, kiralık ve asimato yedek parça servisi.  Elektrikli ( Akülü ) Dizel ve 1, 3, 5, 7, 10 ton modelleri her işinize uygun iş makinaları . Uygun fiyat ve bütçe dostu hemen arayın istediğiniz iş modeline göre en kaliteli ürünleri sizlere sunalım. 

Asimato Ekskavatör (Kepçe) Servis Aydın -  İş-Mak Hidrolik servisi olarak bakım, onarım, hidrolik, mekanik, elektrik, klima ve yedek parça servisi vererek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlıyoruz. Asimato Ekskavatör (Kepçe) İş Makinaları, kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici ve motor greyder servislerini sağlamaktayız. 

Asimato Forklift Servisi Aydın -  İş-Mak Hidrolik servisi olarak bakım, onarım, hidrolik, mekanik, elektrik, klima ve yedek parça servisi vererek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlıyoruz. Asimato Forklift İş Makinaları, lastikli yükleyici ve motor servislerini sağlamaktayız. 

Yerinde hizmet veya atölye hizmeti vererek müşterilerin işini aksatmadan uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. 

Asimato Ekskavatör (Kepçe) İş Makinaları Yedek Parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Neler Yapıyoruz: 

Aktarma Organları, Klima, Elektrik, Motor ve Revizyon, Dişli Grubu, Bıçak ve Riper, Yürüyüş Takımları, Sızdırmazlık Civata Somunlar, Hidrolik Silindir, Pompa Sistemi, Kazıcı ve Delici, Elektrik Elemanları, Filtre Grupları, Tork(Güç) Sistemi, Şanzıman Parçaları, Rulman Parçaları, Tırnak Parçaları, Fren Sistemleri, Manifolt Parçası, Pervane Grubu, Radyatör Elemanları, Pimler Sekmanlar, Hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.

Asimato İş Makinaları Ürünlerimiz

AKÜLÜ FORKLİFTLER


Aydın Asimato Akülü forklift satış, 2.el, kiralama, yedek parça ve bakım onarım servisi olarak hizmet vermekteyiz. 

FE3R12 SERİSİ 1.2 TON 4.8 METRE AKÜLÜ FORKLİFT,
FE4P20 SERİSİ 2 TON 4.8 METRE AKÜLÜ FORKLİFT,
FE4P25 SERİSİ 2.5 TON 4.8 METRE AKÜLÜ FORKLİFT,
FE4P30 SERİSİ 3 TON 4.8 METRE AKÜLÜ FORKLİFT,
FE3D20 SERİSİ 2 TON 4.8 METRE AKÜLÜ FORKLİFT.

DİZEL FORKLİFTLER

Aydın Asimato Dizel forklift satış, 2.el, kiralama, yedek parça ve bakım onarım servisi olarak hizmet vermekteyiz. 


FD35T SERİSİ 3.5 TON 4.5 METRE XINCHAI MOTORLU DİZEL FORKLİFT,
FD30T SERİSİ 3 TON 4.5 METRE XINCHAI MOTORLU DİZEL FORKLİFT,
LG35DT SERİSİ 3.5 TON 4.5 METRE MİTSUBİSHİ MOTORLU DİZEL FORKLİFT,
LG50DT SERİSİ 5 TON 4.5 METRE MİTSUBİSHİ MOTORLU DİZEL FORKLİFT,

ASİMATO EKSKAVATÖR

Asimato Paletli ve Tekerlekli kazıcılar 1.2 ton ve 2 ton . Satış, 2.el, kiralama, yedek parça ve bakım onarım servisi olarak tüm modellere hizmet vermekteyiz. 


Neler Yapıyoruz:

Aktarma Organları, Klima, Elektrik, Motor ve Revizyon, Dişli Grubu, Bıçak ve Riper, Yürüyüş Takımları, Sızdırmazlık Civata Somunlar, Hidrolik Silindir, Pompa Sistemi, Kazıcı ve Delici, Elektrik Elemanları, Filtre Grupları, Tork(Güç) Sistemi, Şanzıman Parçaları, Rulman Parçaları, Tırnak Parçaları, Fren Sistemleri, Manifolt Parçası, Pervane Grubu, Radyatör Elemanları, Pimler Sekmanlar, Hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Paletli ekskavatör, Mini ekskavatör, Mini paletli ekskavatör, Kazıcı yükleyici, Lastikli ekskavatör iş makinalarına servis sağlamaktayız.

Diğer Hizmetler

UZMAN KADROMUZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİ ÖNEMSİYORUZ.